| vladpopentiu a întrebat:

Intrebare pentru toti detinatorii de Samsung galaxy young s6310 sau s6312.Ce metode se pot folosi pentru blocarea ecranului?(ma refer la ceva gen model sau parola)

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
La acest telefon ai la dispoziţie deblocarea prin model şi prin parolă.
Eu cred că deblocarea pe bază de model asigură securitatea cea mai ridicată.
Eu am un Samsung Galaxy S3, nu este foarte diferit comparativ cu al tău având în vedere că este aceiaşi firmă şi am la dispoziţie deblocarea facială, deblocarea prin model şi deblocarea prin parolă.
Folosesc deblocarea prin model şi mai schimb modelul din când în când dar oricum, sunt slabe şanse să mi-l ghicească cineva.
Pa-pa.