| andreeamee a întrebat:

Iphone 4 neverlocked sau 4s decodat cu gevey/rsim? Ce ma sfatuiti sa imi iau? big grin

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

1.iti poti lua 4s decodat prin gevey insa daca bagi o cartela cu abonament poti avea probleme cu acea firma
2. poti lua iphone 4 neverlocked
eu as prefera sa iau iphone 4s fiin mai bun si mai nou si cu camera mai mare si etc... insa acum conteaza ce te avantajeaza pe tine la bani
p.s:daca iei 4s decodat cu gevey nu iti baga abonament pe el pentru ca iti mananca multi euro pentru gevey

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

iPhone 4 neverlocked (dar sa fi sigura ca e never si nu decodat). Un iPhone cu gevey sau r-sim prezinta probleme la semnal, formeaza la 112 pentru a isi lua semnalul cand telefonul este pornit.Deci nu recomand sub nicio forma un iPhone cu gevey/r-sim.

| vladv26 a răspuns:

Recomand iphone 4 neverlocked