| anonim5491 a întrebat:

Iphone 5...sau Samsung galaxy s4 poate chiar s5?

9 răspunsuri:
| b0denN a răspuns:

Samsung, iphonurile nu sunt bune!
Chestia e ca toata lumea are si na. sa fii si tu in randul lumii, cum se spune.
Dar ia-ti Samsung si o sa vezi de ce!

| NoOne18 a răspuns:

Samsung e cel mai bun!

| LauBau a răspuns:

Nu este adevarat iPhone-ul 5 este de 10 ori mai bun decat un Samsung Galaxy S5, deoarece sistemul de operare este mult mai usor si simplu de inteles, aspectul exterior este mult mai fain la iPhone decat la Sansung si in cele din urma iPhon-ul are cele mai bune aplicatii preinstalate!

| Deanimus a răspuns:

Raport calitate-pret, Samsung S4. La iphone platesti doar brand-ul.

| Nero a răspuns:

Iphone 5 echivaleaza cu un Samsung galaxy s2, aproape la fel insa na e IPHONE si trebuie sa coste mai mult cu 15 milioane.Din punct de vedere ar performantelor Samsung bate iphone in orice domeniubig grin

| Klaudiu214 a răspuns:

S4 ti-l recomand e de 10 ori mai bun decat iphone 5 ala de 4 inchi laughing

| Katherine20 a răspuns:

Eu zic că sunt bune amândouă dar Samsung e mult mai bun. Am o prietenă care are Iphone 5 și se tot plânge că îi merge greu, se blochează și că îi pare rău că și-a luat iphone 5. Plus că, nu sunt foarte rezistente dacă îl scapi de 1-2 ori deja s-a dus în schimb Samsungurile sunt mult mai rezistente și nu se blochează aproape deloc ( sau chiar deloc ). Iphonurile sunt mai mult de fițe și pentru că arată cool, costă o groază de bani dar în realitate nu sunt chiar atât de grozave pe cât par.

| FrateleAndrei a răspuns:

Samsung.No Iphone.Pentru ca Iphone areapli atii pe bani.Dar asta depinde de gusturile talr dacă tu alegi iphone eu nu comentez.Dar să stu de la mine. Iphone are aplicatii cu bani. Sper sa te hotarasti.

| iintunericul a răspuns:

S5