| adiboss02 a întrebat:

Iphone 6s sau Samsung galalxy A5 2017 care e mai ok? si de ce?

1 răspuns:
| Kiduuxz a răspuns:

Eu am A5 2017 si pot spune ca se misca neasteptat de bine.
Camerele sunt amandoua de 16 MP. Din punctul meu de vedere este un telefon mult peste asteptari la doar 15 milioane.
Iphone 6s este bun deoarece e iphone. are IOS care se misca o idee mai rapid decat Androidul. Are ecranul mai mic decat A5-ul.
Acum depinde. daca preferi IOS in loc de Android sau invers. happy
Iphone ul mai greu de intretinut. Piese scumpe, accesorii scumpe.
Telefonul meu (A5) a luat multe cazaturi si inca e intact. XD