| 123utilizator a întrebat:

Iphone XS sau Pixel 4?

Care face poze mai " estetice "?

Care este mai bun pe partea de video? Dar pe partea de poze selfie?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Apple este renumit pentru modul in care telefoanele proceseaza pozele, deci daca pentru tine numai camera conteaza, mergi pe iPhone.
Specificatiile in interior sunt aproape aceleasi, daca vrei neaparat sa faci poze, mergi pe ce am scris mai sus.

| gelu1970 a răspuns:

Ambele sunt bune.
Aleg Pixel. E cel mai bun în procesare foto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pixel

Răspuns utilizator avertizat
| Reghqen a răspuns:

Iphone XS fiindcă face pozele împecabile, și nu numai, bateria ține mult, iar telefonul în general merge repede, nu o să ai probleme cu el destui de ani dacă ai grijă de el. happy

| Katte a răspuns:

IPhone am și eu XS mai exact și îl ador face niște poze de te da pe spate! Recomand cu toată încrederea din lume Apple IPhone