| Username55 a întrebat:

Salutare!

Care telefon are camera selfie ce produce cele mai "estetice" poze?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă o căutare a telefoanelor cu lentile zeiss la cameră. Alea-s beton!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone de la Apple

| MaryMaria333 a răspuns:

Adica cele mai clare asa'i? Banuiesc ca vrei sa iti iei unul nou? Eu am Samsung a10 si sunt f multumita de el. Sfatul meu este sa nu iti iei chinezarii de'alea ieftine ca alea nu is de nici o lume! Inca un detaliu: pozele ies mai clare daca nu iti tremura mana sau ti tel nemiscat. Sper ca te'am ajutat cu ce am putut.

| ShutFickOn a răspuns:

Dupa parerea mea iPhone SE2, sau pixel 4 sunt bestiale.

| Robeeert1 a răspuns:

IPhone 100%. Acum au scos iPhone SE2 care este mai ieftin, dacă vrei telefon doar pentru cameră ăsta e cel mai bun.

| mrpom a răspuns:

Un telefon cu camera rotativa