| HerrAdrian a întrebat:

La ce cartela prepay am mai multe extraoptiuni cu net? Vodafone, Orange.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.orange.ro/prepay/optiuni-prepay/#net
personal recomand Orange, are viteza mai mare decat Vodafone dar semnal mai prost, doar daca stai la oras recomand Orange, si rds are oferte foarte bune http://www.rcs-rds.ro/telefonie-digi?t=telefonie-mobila

| kar1GaNNN a răspuns:

Orange.
Eu am o extraoptiune acum cu net nelimitat + minute sms-uri in retea si in alte retele tot nelimitat.

| bubu12234 a răspuns:

Vodafone

| MaXinTheGaMeRo a răspuns:

Orange, eu am avut 10 gb de net 4g (chiar daca am abonament), si l-am folosit