| oo3 a întrebat:

La ce foloseste aplicatia advanced task killer free la telefon samsug i5500

10 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Eu o am pe tableta si stiu ca e buna la dezinstalat aplicatiile care le-ai primit de la inceput pe telefon[ex. Ceasul, Accuweather,'google play music etc.]

| TheDifference a răspuns:

Iulio, pe ce dracu lume traiesti? ATK e folosit pentru a inchide servicile unor aplicatii care ruleaza degeaba, deci ajuta la golirea memorieri ram, nu dezinstaleaza nimic.

| oo3 explică (pentru TheDifference):

Frate dar destept te crezi parca tu te-ai nascut cu Tehnologiea in mana.

| TheDifference a răspuns (pentru oo3):

Nu am deloc intentia prin raspunsul dat sa ma cred destept, dar daca ea zice ca are aplicatia respectiva ar trebui sa stie si ce face, nu e mare lucru.

| oo3 explică (pentru TheDifference):

Zi si mie cum sa-mi pun toate aplicatile in format de grup ca le am in format lista.ca asa le-am pe ecran.

| oo3 explică (pentru TheDifference):

Dar ue am primit telefonul cadou si nu sti-am ce e cu aplicatia ai

| TheDifference a răspuns (pentru oo3):

Ce vrei sa le faci mai exact? ca nu am inteles

| oo3 explică (pentru TheDifference):

Sa mi-le pun cam asa vreau sa le pun cum arata aici http://www.google.ro/......http?/

| StefaniaM a răspuns (pentru TheDifference):

Oh,imi pare atat de rau ca ti-am jignit sentimentele technologice! Eu am Advanced Task Mananger, si stiam ca e bun si la dezinstalarea lor, nu numai ca sa le ''ucizi''. Acum nu mai spun nimic ca mi-e frica de uratul ala din imaginea ta ca sa nu ma manace si sa nu mai pot sa-ti vad poza de profil...

| mvmi25 a răspuns:

Din cate stiu eu se foloseste pentru a goli ram-ul telefonului.