| asy a întrebat:

La LG optmius l 7 poti face fotografie ecranului? Dacă da, cum? De ex : la Samsung Galaxy s II apesi pe tasta din mijloc si cea de blocare (parcă asa imi amintesc)
Multumesc de răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| teo812 a răspuns:

Este cu butonul pentru camera foto. Daca gadget-ul tau are un asemnea buton,ar trebui sa reusesti cred,tastand "home" [butonul din mijloc] + "butonul de camera". in caz ca nu ai asa ceva,exista aplicatia "no root screenshot", care indeplineste functia pe care o doresti, dar este putin mai complicata de folosit, deoarece pentru asa ceva ai nevoie de ROOT. in cazul in care gadget-ul tau este root-at, instalezi aplicatia "screenshot it" si ruleaza direct de pe telefon

1 răspuns:
| asy explică:

Nu merge nici cu tasta ''home'' si nu am tasta pentru camera ...Cred ca trebuie sa imi instalez ceea ce ai spus tu happy Multumesc!