| Rosalinda17 a întrebat:

Am si eu o mica problema am un Samsung y duos si nu mai imi merg nici butonul din mijloc si nici cele de volum...nar fi o problema mare asta dar de 2 zile cand apas pe tasta de blocare nu se blocheaza doar imi face fotografie la ecran...plisss helpp me

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

A ramas doar numele de Samsung asta e problema.Sunt pline de defecte.Du-l la reparat ce sa-i faci?

| Cr1st1ii a răspuns:

Daca mai ai garantie pe el, ce mai bine ar fi sa il duci la garantie.