| ChristinaChriss a întrebat:

La Samsung Galaxy S duos il pot folosi numai cu o cartela sau imi trebuie 2? Pentru ca e duos...

7 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Poti sa il folosesti doar cu o cartela nu e nici o problema si eu folosesc doar una si am dual sim.

| Mimy123 a răspuns:

Telefonul este dual-sim, dar il poti folosi si doar cu un sim big grin

| Ronald0 a răspuns:

Nu are importanta ca e duos, e suficienta una singura!

| Bryan_Gîrla_1997 a răspuns:

Il poti folosi linistita cu o singura cartela happy

| Clara123 a răspuns:

Nu ai nevoie de doua cartele...el poate fi folosit si cu una singura. Sper ca te-am ajutat.

| FlawlessJj a răspuns:

Nu conteaza! Poate sa meagra si cu una singura, indiferent daca e dual-sim big grin E alegerea ta cu cate cartele vrei sa il tii laughing

| Seby1999 a răspuns:

Il poti folosi si cu o cartela chiar daca este dual-sim