| anyann a întrebat:

La telefoanele Nokia(care nu au Android) functioneaza aplicatia Mobogenie?(Stiu ca este specificat pe site faptul ca e nevoie de tel. cu Android, dar voiam sa stiu daca totusi functioneaza)

Răspuns Câştigător
| Admunssen a răspuns:

Daca este Nokia cu Windows 8, merge aplicatia pentru PC
http://www.mobogenie.com/

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca nu are android

| MskDesign a răspuns:

In primul rand, nici un telefon Nokia nu are android.
In al doilea rand, mobogenie este o aplicatie pentru android si este o porcarie curata acea aplicatie.

| anyann explică (pentru MskDesign):

1.Eu sunt fan al aplicatiei.
2.Stiu ca telefoanele Nokia nu au Android, dar eram curioasa daca totusi functioneaza si pe telefoane cu Windows.
3.Am observat ca scria DOAR PT ANDROID, dar voiam sa stiu daca a incercat cineva pe Nokia.