| Stoicu_Sorin_1990 a întrebat:

La telefon cand intru pe youtube cand vizionez un video clip mi se pune pe pauza dar si la unele jocuri mi se intmpla la fel se pun pe pauza

5 răspunsuri:
| Gheorghe_Valentin_1995_Qtni a răspuns:

Resetează-l!

| Youth a răspuns:

Buna!
Ai incercat sa stergi aplicatia Youtube, iar ulterior sa o reinstalezi?
O alta sugestie ar fi sa iti resetezi telefonul.
Succes!

| Gheorghe_Valentin_1995_Qtni a răspuns:

Opreste aplicatiile care ruleaza pe fundal cu task manager daca ai Samsung ții butonul home apasat timp de 3 secunde goleste si memoria ram

| Stoicu_Sorin_1990 explică:

Nu mai pot intra in recovery sal resetez

| Stoicu_Sorin_1990 explică (pentru Gheorghe_Valentin_1995_Qtni):

Nu este asta nu pot aprinde telefonul