| Denis123456 a întrebat:

Salut am o problema la telefon,de ceva timp,am o problema,de cate ori intru pe un joc,mi se pune pauza automat,din când în când, când intru pe Youtube la fel mi se pune pauza automat, ce doamne are?

4 răspunsuri:
| Derkes a răspuns:

Dă-i un reset din fabrică.

| Denis123456 explică (pentru Derkes):

La ce o sa ma ajute asta? Îți dau funda

| Derkes a răspuns (pentru Denis123456):

Pai inseamna ca telefonul tau e supraincarcat.Ai avut prea multe aplicatii pe el, apoi le-ai dezinstalat si ti-au ramas fisiere vechi. Daca ii faci reset din fabrica nu o sa se mai blocheze telefonul 100%

| Denis123456 explică (pentru Derkes):

Man,nu mi se blocheaza, mi se pune pauza automat pe orce aplicatie/joc