| Mark2012012 a întrebat:

La Vodafone la cartela am inteles ca a aparut o noua promotie cu minutele acumulate din alte retele care se transforma in puncte credit. Fiecare minut este egal cu 10 credite pentru telefon si iti poti cumpara cu acele puncte credite un telefon de la Vodafone.
Daca imi cumpar un telefon de la Vodafone cu aceste puncte credte mai trebuie sa mai pun si de la mine bani pentru achizitionarea lui?

Răspuns Câştigător
| SoundTapes a răspuns:

Deci. Pentru fiecare minut vorbit in Vodafone (chair daca suni tu, chiar daca te suna cineva) ti se da 1 Credit Telefon. Pentru fiecare minut vorbit in alta retea (chiar daca suni tu, chiar daca te suna cineva, evident ca e mai convenabil sa te sune cineva) primesti 10 Credite Telefon.
Acum, in functie de cate credite se cere pe telefonul pe care il doresti dai si banii. De exemplu : Un telefon e 30.000 de credite. Daca tu faci 30.000 de credite tu nu mai dai bani. Daca faci 20.000 de credite dai diferenta aia de 10.000. Poti afla diferenta pe care o ai de dat pe site-ul lor. Mai precis la Servicii si Promotii>Cartela Vodafone>Promotii>Magazin Telefon Prepaid. De acolo alegi telefonul dorit, iar intr-o parte poti scrie numarul de credite si iti caluleaza cat ai mai avea de dat. happy.

Sper ca te-a ajutat! Pupici! :*

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Cui ii pasa de hotii aia de la Vodafone? Ai abonamente de bun simt si telefoane ok la Digi. Restul au ramas de caruta, doar ce ii mai ajuta semnalul uneori, in rest sint cel putin dubli ca pret.