| Chocobunny a întrebat:

Lg Optimus l7 sau HTC Rhyme?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC-ul e cel mai bun, nu te mai lua dupa celelate comentarii! HTC-ul are mai multi pixeli pe ecran fata de LG adica videoclip-urile si imaginile se vad mult mai clar, plus ca la HTC primesti un dock special care are un difuzor in care poti asculta muzica +are o memorie ram mai mare decat a LG-ului +camera la HTC filmeaza HD+android-ul daca vrei poti sa il faci din android 2.3.6 in android 4.0. Uite cate avantaje are HTC-ul fata de LG, sa nu crezi ca daca LG-ul are ecran mai mare este mai bun.
Concluzia: Daca iti iei LG faci cea mai mare greseala!

| Chocobunny explică (pentru AlexElektro1987):

Ai dreptate! Sa stii ca am cautat si internetul este mult mai rapid la HTC plus calitatea foarte buna a videoclipurilor.
Felicitari! Ai funda happy

6 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Lg oltimu l7, parca doate Htc-urile sunt la fel. Pa, pa!

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Anonim0100):

Cum sa fie toate HTC-urile la fel? daca ar fi toate la fel, nu ar mai cumpara nimeni HTC-uri!

| Patty03 a răspuns:

Lg Optimus L7 e mai bun, parerea mea.

| marianpredoi a răspuns:

LG Optimus L7 e mult mai bun decat HTC Rhyme

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru marianpredoi):

So crezi tu! LG-ul e un nimic in fata HTC-ului!