| Cosmintzu12 a întrebat:

Ma ajutați și pe mine cu o chestie? Recent mi-am cumpărat un Samsung galaxy a5 (2016) si are funcția pe youtube de 1080p60. De ce se blocheaza când dau pe acesta funcție? Va rog ajutați-mă. !

Răspuns Câştigător
| Dem0N a răspuns:

Daca se blocheaza adica iti iese din aplicatie e de la soft si rezolva garantia. Daca se blocheaza video-ul e de la netul tau schimba routterul

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce plan de internet ai, daca nu ai data de ajuns, nu poti sa downloadezi nimic de pe internet, iar videourile de youtube au capacitate foarte mare, consumand data.