| KanezuY a întrebat:

Am un Samsung a5 2016, si am o mica problema la YouTube, si anume cand vizionez un videoclip in 1080p60 mi se blocheaza din 30 in 30 secunde. Cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Ar trebuie sa iti suporte. eu am un s5 plus, deci model 2014 si suporta,
sunt conectat la wi-fi. deci posibil tu sa nu ai internet bun, pentru o viteza mai buna de transfer.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai cum, e o calitate mare si greu de suportat pentru acel model de telefon.

| octav005 a răspuns (pentru Adry05):

Trebuie sa suporte. adica un model din 2014 supoprta si unul din 2016 cu inbunatatiri nu poate?

| Niklauss a răspuns:

Pai e calitate mare si cred ca trebuie sa astepti puti nsa se incarce deoarece telefonul nu e destul de performant sa suporte acel format atat de usor precum un telefon cu un procesor mai bun.