| atotointrebatorul500 a întrebat:

Ma ajutati mi-am blocat telefonul (Samsung galaxy mini 2)Ma ajutati ca nu inteleg ce imim spun cei dupa alte situri?
MS PT TIMPUL ACORDAT.happy

Răspuns Câştigător
| va2311paa a răspuns:

Te ajut eu daca ti s-a blocat pentru ca ai incercat modelul sau parola de mai multe ori urmeaza urmatorii pasi si cum s-ar zice vei ajunge la setarile din fabrica:
1.stinge telefonul
2. apasa butonul volum - si volum +(deci amandoua butoane de volum), butonul power, si butonul home simultan pana cand. apare Samsung.
3.alege cu butonul volum "wipe data/factory reset"ca sa selectezi trebuie sa apesi butonul power.
4.asteapta pana sa se termine procesul.
5.alege cu butonul volum, reebot sau reboot system now!
6.asteapta..ai telefonul ca nou!

2 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

În ce sens vrei să spui că "S-a blocat"? Dacă nu ne spui nu avem cum să-ţi dăm o mână de-ajutor.

| Tigrounette a răspuns:

Ce ti-ai blochat la el?