| Ingognito a întrebat:

Ma deci stateam pe telefon si de odata a inceput sa faca ecranu ca la televizoarele vechi sau monitoarele vechi o dunga de aia asa pe ecran stie cineva cum rezolv?

8 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Ma deci s-a defectat display-ul, ma deci il duci la reparat,

| Ingognito explică (pentru DaniTDCI):

Pai pe ce baza ca doar stateam cu el in mana smr si de odata nu e ca si cum l-am scapat sau ceva

| Ensiferum a răspuns (pentru Ingognito):

Poate e cu cristale lichide si ingheata cristalele, oricum si daca e asa e doar temporar, totusi ar trebui sa mergi cu el la un service.

| DaniTDCI a răspuns (pentru Ingognito):

Pai ceva s-a stricat in el, incearca sa il lovesti cate putin de palma sa vezi daca isi revine, daca il ai in garantie du-l nu mai astepta

| ș53fan a răspuns:

Păi nu știu, eu cel mai bine zic că ar fi sa îl duci la service! Dacă îl ai și în garanție este și mai bine!

| Ensiferum a răspuns:

Loveste-l usor de perete sau de mobila si daca nu isi revine baga-l 2 ore in congelator.

| beck2804 a răspuns:

Loveste-l usor ..si vezi daca isi revine. Parerea mea este ca ar trebui sa mergi cat mai repede la un servicewinking