| BordasPaul a întrebat:

Ma gandeam recent să-mi schimb abonamentul de la Digi la Vodafone. Recent cred ca ati vazut cu totii reclamele, dar nu ma intereseaza. Mă uitam la opțiunea TV START+ NET 300 SAU 500 (plus extraoptiunea de internet HBO GO). Care ar fi opțiunea mai buna? Cei obișnuiți cu Vodafone care sunt recomandarile voastre?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Pe bune: digi bate Vodafone cantitativ, preț și calitate, compară și decide!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nimic nu întrece la viteză Digi mobil. Problema este că nu prea are semnal.
Eu am Telekom cu internet nelimitat 4G fără să scadă vreodată din viteză; 6€/29 lei pe lună.