| Mihai4ever09 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o problema? Am un iPhone 7plus codat alta țara, am r-sim 11+ Cu iOS 10, pot bagă ios11 sau nu suporta? Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Khadzhyu_Edward_1993 a răspuns:

Am un iPhone 7 Plus cu r-sim 11+, la ora actuală e instalată ios 11.0.2.
DAR! a apărut ceva informație, căci... de ieri încoace Apple a schimbat ceva, ca rsim 11+ nu va mai lucra în continuare. Stiu că acum lucrează, dar... dacă veți face FULL RESET. v-a înceta a lucra.
În final, cred că e mai bine să nu faceți nimic și să așteptăm împreună o nouă r-sim 12. (am informație că va apărea încurând).
Cele bune!

| Mihai4ever09 explică (pentru Khadzhyu_Edward_1993):

Va mulțumesc foarte mult pentru informație! Toate cele bune!