| skull12 a întrebat:

Mai merita Samsung S10 in 2020? Pana cand o sa mai fie updatat, Samsung S10 sau A71?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A71 va primi cativa ani update, s10 in schimb ramane un flagship, are un display fantastastic si sta bine si la capitolul camere, mult peste 71.

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce nu? Telefonul e frumos, iar componentele sunt bune.
Actualizari de sistem va primi mult si bine inainte sa il schimbi cu altul nou.

| Ineys a răspuns:

A fost lansat anul trecut, de ce sa nu merite? Normal, daca vrei sa iti cumperi acum un telefon, mai pui cateva sute de lei si-ti iei S20, telefon de anul asta, dar daca deja ai un S10, nu merita sa faci upgrade-ul.

| Lucian4 a răspuns:

Nu copilu! tu esti in viitor, i-ati Samsung S40! Este de anul trecut modelul S

| Pasiunepentrumasini a răspuns:

Zici de parca s10 ar fi un telefon de 20 de ani