| mihai1997 a întrebat:

Maine pe 26 decembrie e deshis la Vodafone?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Depinde de magazin, e posibil să fie deschise unele reprezentanţe...

N-ai precizat în ce localitate - spre exemplu, în Cluj SUNT magazine deschise în 26.12.12.

Poţi intra pe site-ul OFICIAL Vodafone şi selectezi localitatea dorită apoi dai click pe magazin şi îţi apare orarul de sărbători :

https://www.vodafone.ro/magazine-vodafone/

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să aibă program de duminică.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| 8mariastar a răspuns:

Da este dar cred ca are program scurt cred ca de la 08:00-12:00

| 8mariastar a răspuns:

De fapt nu ca e a doua zi de Craciun

| JickRO a răspuns:

Da este si chiar au program scurt dar nu stiu de la ce ora. funda?