| Furnicuta000 a întrebat:

Mama m-a rugat sa ii comand un telefon si eu nu mai sunt la curent ce a mai aparut pe piata. Cerintele ar fi:
-sa nu sara de 1000-1100 lei
-sa nu aiba probleme cu semnalul
-sa tina bateria destul de mult (1 zi macar) pentru ca ii place sa asculte muzica pe Youtube
-sa nu fie lent sau sa se blocheze.
Ma poate ajuta cineva va rog cu o sugestie?
De la eMAG vreau sa il comand ca sa il pot returna in caz de ceva pentru ca eu mi-am luat acum ceva timp unul si avea o problema dar nu m-am incadrat in alea 30 zile...

Răspuns Câştigător
| FaraNume1245 a răspuns:

Dacă ăsta e motivul pentru care vrei să cumperi altul telefon, aș zice să încerci să îi dai factory reset și să vedeți dacă e mai mulțumită așa, înainte să dați bani pe unul nou, de care poate nu aveți de fapt nevoie.

13 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Xiaomi mi a3.Android curat, baterie si camere bune, etc.

| BogdanM275 a răspuns:

Samsung Galaxy A40, Samsung galaxy J6 Plus sau Sony Xperia X.

| yolow a răspuns:

Asteapta pana pe 15.11, cand e Black Friday.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro (acum la 1200ron dar eu l-am vazut si sub 1100ron)
https://www.emag.ro/......D0Q3B8BBM/

| Anime2005 a răspuns:

Eu sincer folosesc Samsung galaxy A 10 ma tine bateria
Are memorie bună
Semnal bun si costa in jur de 10 milioane jumate eu l-am cumparat din Giurgiu nu stiu daca in alta parte este mai scump sau mai ieftin?‍♀️
Sper ca am fost de ajutor

| Furnicuta000 explică (pentru yolow):

Are un j5 2016 si nu mai are deloc spatiu. Nu mai poate sa instaleze nici messenger, nu mai poate sa primeasca mesaje si se misca foarte greu. Stiu ca sunt preturile un pic umflate acum dar trebuie sa aleaga ceva...

| dani178 a răspuns:

Recomand: http://bit.ly/36Ak3MX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung a40

| IonutPetre12 a răspuns:

M30 sau m20 de la Samsung

| Furnicuta000 explică (pentru sammy7):

Cam dubios acest telefon happy

| Furnicuta000 explică (pentru FaraNume1245):

Nu ma gandisem sa il resetez. Am facut asta la sugestia ta si acum ii merge Facebook, mess, Youtube si mesaje dar tot se misca incredibil de greu. Abia am avut rabdare sa umblu pe el. E totusi foarte vechi pentru un Samsung...

| sammy7 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Merge super, am doua, tine doua zile chiar daca te joci pe el, nu se blocheaza in jocuri duce lejer Pubg si COD.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Samsung a40 m, e destul de bun îți spun din propria experiență fiindcă și eu am un Samsung a40, însă condiția este să-l bage la încărcat la 15% sau maxim 10% și să-l lase să încarce până la 100% că altfel se strică bateria și după acea va ține puțin bateria