| kanajambe a întrebat:

Mi se inchide telefonul degeaba uneori, fara sa pierd semnalul. sa fie frig; sau sa sara bateria. Care e cauza?

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

Este foarte probabil sa fie softul de vina! si eu am patit cu un telefon asa!
solutia : mergi la un service si cere-le sa faca o resoftare este vreo 30 roni depinde de telefon (sau fa asta la garantie daca inca mai are si nu te va costa nimic!)
Bafta!

1 răspuns:
| HolyDiver a răspuns:

Daca e orice in afara de Nokia sau telefoane de peste 8 mil (fara abonament) nu te mira sa nu-ti faca asa. In special Sony Ericsson, care se inchide degeaba minim odata pe zi dupa vreun an juma de folosinta (datorat cazaturi, socuri, etc)