| LauLeu11 a întrebat:

Merită să cumpăr Samsung galaxy a50 2019? Si dacă da, de ce?

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

Are taicamiu.
Pro: ecran, baterie, ușor.
Contra: chiar dacă are 3 camere ele par de jucărie face poze bunicele.
Sunetul nu e sterio. Se aude doar prin partea de jos și ala subțire.
Dar la banii aia merita.
Pe s9+ am dat 950e dar nu merita. Foarte greu, bateria o încarc cam de 2 ori, selfie slabe, ecranul o ia razna uneori.
Deci dintre un a50 nou și un s9+Sh recomand a50.

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Eu sincer iti recomand sa nu-ti iei niciun Samsung, cu atat mai putin un A50.Inafara de S8/S8+ gasesti la absolut fiecare model 2017+ de la Samsung un echivalent MUUUULT mai ieftin