| Marian2136 a întrebat:

Merita sa dau la schimb un Sony xperia arc s pe un iphone 4 cu gevey?

Răspuns Câştigător
| Ieedi a răspuns:

Conteaza mai mult preferintele tale. Atat Xperia cat si iPhone 4 sunt telefoane destul de bune. Desi iPhone 4 este un model foarte vechi al Applelului, eu personal consider ca este un model destul de echilibrat si bun. Telefoanele ruleaza pe sisteme de operare diferite (android is iOS) deci nu poti compara softwareul avand in vedere opiniile atat de variate in functie de preferinte legate de acest subiect. Eu personal ti-as recomanda sa pastrezi Xperia. Gevey SIM-ul poate fi un "pain in the ass" cateodata si plus cred ca ai putea sa gasesti o oferta de schimb cu un iPhone 4S in loc de 4.

Pe scurt, nu cred ca se merita dar daca tu preferi Apple in comparatie cu Sony, alegerea va depinde strict de tine.

3 răspunsuri:
| Tz0Py a răspuns:

Pai nu ar merita deoarece Sony bateria tine multtt timp iti zic Am Sony xperia Z si tine dar la iphone nu prea... dar cum fa cum vrei...

| introduaicinumele a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? Un fan Sony (sau Android) va spune ca nu, un fan Apple va spune ca se merita schimbul. Depinde de tine si preferintele tale. ti-a placut telefonul? Pastreaza-l! Vreau altul sau iti face probleme? Schimba-l!

| d3men7zel a răspuns:

Da se meritawinking funda?:d