| Taranalexandrugabriel500 a întrebat:

Buna ..asi vrea sa va pun o intrebare! am un iphone 5 si as vrea sa il schimb cu Sony Xperia Z1..Se merita?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia Z1, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3633%2C2233%2C1101xy5150r

Toate cele bune.

| Eurofighter a răspuns:

Ai ecran mai mare, ecran cu calitate mult mai buna Z1 are Full HD vs iphone care nu are nici HD, 2 GB RAM vs 1 GB o sa vezi asta cand deschizi pagini mari de web + facebook si ceva jocuri, camera de 20 MP ai mai multe detalii daca faci zoom, baterie de doua ori mai mare deci autonomie mi mare happy

| Taranalexandrugabriel500 explică:

Multimesc.oricum lange cumparat azi
:-)

| Taranalexandrugabriel500 explică:

Multimesc! Oricum l-am cumparat azi
:-)