| Tibi13b a întrebat:

Merita sa dau Nokia n86 ( camera 8MP, 8 gb memorie interna) pe un IPhone 3g 3gs?

Răspuns Câştigător
| Menker a răspuns:

Salut. Nu. Nokia n86 e mai puternic decat Iphone 3g. Memoria are aceeasi dar camera e de 2MP.

1 răspuns:
| Bagistu a răspuns:

Salut uite ce zic eu Nokia are sistem de operare simbian si iti merg decat jocuri praf care nu le poti juca fara net.Ce iti recomand sa dai pe un telefon putin mai bun ca 3gs treaba e ca un 3gs e cam ca un mini 2 sau un galaxy gio.Nu se prea merita. funda te rog