| mihairobert19 a întrebat:

Salut vreau si eu o parere se merita sa cumpar un iphone 5s gold 1:1 replica are 512 ram memorie interna 16 gb camera spate 5 mb fata 2mb si are android 4.1.1 sau se merita mai bine un iphone 3gs 32 gb?

2 răspunsuri:
| Goguletzu a răspuns:

Replica-i ****, 3gs ****, i-ati ceva pe android

| Scorpiel a răspuns:

Replica e buna doar ca sa ei ochii. Niciodata nu o sa functioneze perfect, cunosc cazuri la care replicile nu aveau functional Wi-Fi, camera nu facea pozele la nivelul asteptat...etc
Sper ca ti-am dat destule motive sa ei decizia care o consideri tu mai buna. Eu unu mi-as lua un telefon cat de cat cunoscut chiar daca nu e ultimul ragnet.