| Valon a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand un Samsung galaxy grand 2.Va face figuri in timp? S-a meritat achizitia?(899 lei)O parere va rog mult.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Atat timp cat il vei curata de prostii regulant nu o sa ai probleme cu el.

| MskDesign a răspuns:

Depinde de cum vei intretine partea software a telefonului.

| Bejan_Valentin_1998 a răspuns:

Oricat te vei chinui sa il pastrezi curat, ingrijit el va face figuri in timp din cauza softului de operare care nu va mai fi actualizat din diferite motive gen iesirea de pe rafturile magazinelor.Acelasi lucru l-am patit si eu cand mi-am luat un galaxy mini 2. Mi se promiteau multe de la el gen actualizare de software la 4.1.2 insa m-au lasat balta sa asteot 1 an jumate cu acel vis ca dupa acea perioada sa-mi spuna:"sti, nu ai se vinde...nu ne mai chinuim sa il actualizam". Aceasta politica nenorocita o aplica din fericire numai Samsung-ul, asa ca pe viitor daca ai dori sa iei altul as sugera de la branduri care totusi tin la fanii lor gen HTC, Sony sau Google.Numai bine!