| IoanaDeea24 a întrebat:

Mi-am comandat un display te Samsung galaxy S20 plus. Cât ar costa să mi-l schimbe cineva la un service GSM?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra si intreaba, ca preturile pot diferii de la un centru la altul, de a un depanator la altul.

| Simpatic a răspuns:

Doar manopera cred ca maxim 100 de lei, insa fii atent ca majoritatea serviceurilor GSM fac acest gen de lucrare cu piese de la proprii frunizori, adica comanda ei displayul nu vine clientul el de acasa, ca si la serviceurile auto.
insa am cautat pe net ceea ce ai intrebat si foarte putine siteuri afiseaza astfel de manopere fara piesa in sine!
un caz de astfel de site https://www.servicetelefoane.ro/reparatii-samsung/
pretul poate varia de la service la service dar cum am spus cred ca 100 de lei ar trebui sa fie un maxim doar pentru inlocuire!