| c0bra1337 a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung Galaxy S4 alb si vreau sa ii cumpar FOLIE + HUSA. ce folie si husa imi recomandati? folia vreau sa alunece bine cand dai cu degetu pe ecran si sa fie si protectoare daca cade jos, eventual sa fie si pe spate folie, la husa nu am pretentii, vreau ceva care sa protejeze bine telefonul. Lasati-mi linkuri cu poze ca sa stiu cum arata, si sa imi ziceti cum se numeste. mersi

2 răspunsuri:
| Dominus94 a răspuns:

Pentru Samsung Galaxy S4 ati recomand folie transparenta, iar husa nu prea merge pe S4, un Bumper ar fi mai aspectuos