| FloreAlexFlorin a întrebat:

vreau sa cumpar o husa pentru Samsung Galaxy S4 dar sa fie una care sa protejeze smartphone-ul care husa imi recomandati?

3 răspunsuri:
| damad3pica a răspuns:

Buna, cei de la https://www.facebook.com/accesorii.cadouri au huse protectoare pentru S4 la preturi mici, poti incerca acolo.

| Luiz369 a răspuns:

Nu cred ca husele au nume dar ai putea as mergi la cineva sa iti faca la comanda una pentru el sau ai putea sa ceri una din locul de unde la-i cumparat happy
BAfta