| Daiana90 a întrebat:

Mi-am cumparat un Sony xperia miro si am introdus cardul de memorie cu tot ce aveam pe el si nu stiu cum sa copiez melodiile si pozele in memoria telefonului sad. va rog ajutati-ma cei care stiti puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| fromthehood a răspuns:

Instaleaza un file manager de pe market si gasestihappy dar dc ai vrea sa copi in memoria telefonului? doar il ingreunezi. Dar daca memoria interna este mare (vad ca are 4 gb) atunci cand il cuplezi la calculator ar trebui sa iti apara 2 partitii, copie intre ele muzica