| AntoniaOrman a întrebat:

Mi-am dat telefonul pe silentios acum cateva zile si nu mai stiu de unde se da sa mi se auda cand ma suna cineva. Ma ajutati?

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Intra la Setari>Profil>General.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

La telefoanele cu butoane se apasa # lung la cele cu android la setari cauti sunete sau ceva de genul si general sau normal. daca e iphone pe diagonala unde sunt butoanele de volum este un butonas mic si il apesi

| educatie2021 a răspuns:

Detalii insuficiente. Orice raspuns de aici e bun deoarece modul de schimbare al profilelor difera de la tel la tel