| nexux a întrebat:

Mi-am descarcat pes 2011 si cand intru in el imi apare ceva de genu~this game requiresnadditional data 50 mb to launch on your phone.for faster doqnload and no data charges, we recommend switching to a WI-FI connection~si ma dispera ca n-am whi fi deocamdata ca is la tara si nu stiu ce sa fac. funda pentru cine ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| HaMaCenTER a răspuns:

Jocul trebuie sa mai downloadeze inca 50 mb de pe net. Iti trebuie o retea Wi-Fi sau o cartela cu internet.