| yellowcox a întrebat:

Mi-am facut o optiune pe site-ul Orange si imi zice sa astept mesajul de confirmare, doar ca tot astept si nu il primesc. Ce ar trebui sa fac? Vi s-a intamplat si voua asta?

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Cam de fiecare data cand imi fac optiunea, mesajul vine cu o intarziere destul de mare happy
dupa ce-ti activezi optiunea, la cateva minute, verifica la credit (*133#), ca de obicei minutele intra destul de repede... mai greu cu confirmareawinking

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Suna la Serv. clienti.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul in care nu ai primit mesajul de confirmare, scrie-ne intr-un mesaj privat numarul tau de telefon. Verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers