| anonim3333333333 a întrebat:

Mi-am instalat tiktok si photoshop si le-am dezinstalat, însă de pe ecran nu mi-au dispărut si ma enerveaza si cand apas spune ca aplicația nu e găsită, pentru ca e dezinstalat. Nu pot să dau X sau sa le sterg de pe ecran. Vreo sugestie?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Instaleaza-le din nou si foloseste un app dedicat de dezinstalare.
Cum e asta:
https://play.google.com/......ps/details

| antimulte a răspuns:

Dai un restart si incearca sa le stergi din nou, daca aplicatii sunt dezinstalate inseamna ca ti-au ramas doar niste scurtaturi pe ecran. daca nu merge, incearca o aplicatie de curatare care sterge fisiere junk, cum ar fi cc cleaner sau clean master.

| Yohei a răspuns:

Da repornire la telefon

| aAlexB a răspuns:

Nu stiu frate, la mine merge, tin apasat pe aplicatie si o glisez in coș.