| Liliana_8837 a întrebat:

Mi-am luat cartela cu nr de cosmote...cum activez o optiune, am 5 euro?

Răspuns Câştigător
| raluka20 a răspuns:

Http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000&cid=20149 uita-te aici si vezi k e cel mai bine, ai toate optiuniile posibile.

1 răspuns:
| Piersii a răspuns:

Suna la 1234 sau, mai rapid, la *100#. eu am o extraoptiune cu 3000min in cosmote, 3000sms in cosmote, 75 min nationale si 75sms nationale pentru 6 euro. de luna viitoare, dk vrei sa activezi extraoptiunea aceasta, da un sms (fara text) la 975 si se activeaza automat. Fundita?