| loveyoumebaby12 a întrebat:

Eu de obicei imi puneam 5 euro pe cartela si aveam optiune...azi mi-am luat de 4..cum sa imi activez optiunea de 4 >euro? va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, din cate stiu nu mai exista optiune de 4 euro, dar nu iti pot spune sigur pentru ca nu cunosc reteaua in care esti. Ca sa vezi daca ai vreo varianta, poti suna la serviciul de relatii cu clientii: Orange 444, telekom 1234, Vodafone *222. Seara frumoasa.

| anaaandr17 a răspuns:

*100# dezactivezi optiunea de 5 euro si o activezi pe aia de 4.

| mondici a răspuns:

Buna si eu asa am patit acum cateva zile si m-am dus inapoi la tipul din Orange de unde mi-am luat cartela si a spus ca nu mai sunt optiuni cu 4 euro dar totusi am gasit o solutie:activeaza-ti optiunea Orange young chiar daca nu te integrezi in varsta stabilita de ei poti lua un cnp de pe net si problema s-a rezolvat.
Altfel nu o sa gasesti nici o optiune.

| loveyoumebaby12 explică:

Apropo..sunt pe Orange

| loveyoumebaby12 explică:

Apropo.sunt pe Orange