| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un iphone 4 si sunt pe Orange si am abonamentul pantera 15. Cum pot afla cat am din minute si net? la ce numar trebuie sa sun?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
ca sa verifici consumul de resurse, trebuie sa consulti serviciul Cronos. Poti face asta apeland 415 sau *115#. Prin oricare dintre modalitati, vei primi un mesaj cu resursele disponibile la un anumit moment. Daca ti-ai activat abonamentul cu mai putin de 48 de ore inainte de a accesa acest serviciu, este posibil sa nu poti obtine informatia solicitata, dar, poti incerca din nou dupa 48 de ore.
O zi buna,
Orange Helpers

4 răspunsuri:
| BluX a răspuns:

Suni la 415. Ei vor inchide si iti vor trimite un mesaj.big grin

| Cataaa1 a răspuns:

La cosmote ii *151# si in scurt timp iti trimit un mesaj cu cate minute si net mai ai poti incerca si la Orange poate merge

| awedtryuhkjldsfghj a răspuns:

Daca sun la 415, imi spune ca serviciul Cronos nu imi poate da informatii despre abonamentul meu.

| dumitruioan a răspuns:

La 415