| drujban12345 a întrebat:

Mi-am luat un LG cookie smart t375 si are pe fata un senzor si am incercat sa vad ce face (mutand telefonul in orizontala cand eram in aplicatia poze ) si nimic deci ce face?

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Salutare nu e nici un beculet e un senzor de proximitate adica in timpul unei convorbiri se stinge displayul ca sa economiseasca bateria. funda

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

LG t375 nu e smart phone. Nu are niciun fel de senzori.

| perladunarii a răspuns:

Salut, am tot cautat dar nu gasesc fiind vorba de un telefon mai vechi, iti pot spune sigur insa ca nu e nici sensor de proximitate nici accelerometru! Adica nici nu iti schimba imaginea de la orizontala la verticala si nici nu are treaba cu luminozitatea!

| MariusBoy2013 a răspuns:

Probabil este un beculet care te anunta cand ai un mesaj sau cand nu mai ai baterie in nici un caz ala n-are treaba cu ce ai facut tu acolo.