| All3xAssAssInnSS a întrebat:

Scz Categoria.Dau funda.Care dintre telefoanele Samsung C3310, Samsung C3310, Samsung Star 3 s5220, LG T375 Cookie Smart. Au sistem android?

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Mai bine precizează ce telefon ai tu şi ce joc vrei pentru el...

| All3xAssAssInnSS explică (pentru bursuc001):

Am Samsung star 3 si vreau jocul su
Subway surfer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex? Niciunul.

| GFStep a răspuns:

Nici un telefon nu are android dintre cele care ai mentionat

| cristy1993 a răspuns:

Nu au android nicunul!
Si cat despre jocuri, hmm sunt unele jocuri care se pot trimite prin bluethoot.

| raduionut99 a răspuns:

Niciunul!

| All3xAssAssInnSS explică (pentru raduionut99):

Man dar daca vreau sa descarc cum ar fi jocul Subway surfer merge? Daca nu merge poata sa mi-l trimita vreun prieten prin Bluetooth?

| raduionut99 a răspuns (pentru All3xAssAssInnSS):

Nu merg jocuri de android pe Java