| ILovePinkIris a întrebat:

Mi-am pierdut căștile Bluetooth.Stiu că le am stinse pentru că nu le-am mai folosit și nu mai știu unde le-am pus.Le-am căutat în toată casa și nu le găsesc. Exista vreo aplicație pentru găsirea căștilor? Pls. Nu pot întreba pe nimeni den casa unde sunt

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca castile sunt stinse, atunci doar un detector de metale te-ar putea ajuta (daca mai este in casa).

| Simpatic a răspuns:

Nu am incercat, dar pare ca stie domnul asta : https://www.youtube.com/watch?v=mOJc5DWswxg