| SergiuM99 a întrebat:

Mi-am spart telefonul, un P9 lite 2017 și vreau sa știu dacă merita sa îl fac, a ajunge în jur de 200 de lei. Vreau sa știu cei care au apelat la aceasta metoda dacă au întâmpinat probleme cu telefonul după ce l-au schimbat.

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Mi-am pus ecran nou la 2 telefoane pana acum. Un telefon Samsung, a început sa se intunece ecranul pe la colturi, peste 1 an negru tot. Altul Samsung, s-a ciobit ecranul nou dupa 3 luni, nu a mai mers dupa 4 luni