| Eduard198 a întrebat:

Mi s-a spart displayul la telefon Huawei p10 lite, mai am garantie un an. Îl pot duce la garanție sa ii fac displayul?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio garantie nu acopera asa ceva

| darrio2007 a răspuns:

Nu. La garantie nu se repara asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Da poți dar pe bani

| gelu1970 a răspuns:

Daca platesti il poți duce oriunde.
Garanția nu acoperă spargerea display.

| Bogdan70001 a răspuns:

N-are treaba Huawei daca tu nu esti atent si-ti spargi display-ul.Dar il poti duce la un serivce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa ii pui si tu folie de sticla, nu il mai repara

| elena97890 a răspuns:

Garantia acopera daune care nu vizeaza utilizatorul, singura varianta este sa il duci la service, sau daca ai asigurare atunci esti norocos, dar daca aveai nu mai puneai intrebarea

| Georgianapope a răspuns:

Din pacate nu... In general la garantie ti se repara doar chestii ce ti s-au stricat din interiorul telefonului. Atata timp cat ai spart displayul degeaba il duci la garantie... Imi pare rau