| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a stricat telefonul mobil. Este un Nokia I 6000 slide. Vechime 2 ani jum. A inceput prin a se inchide singur. Apoi s-au sters din memorie mesaje arhivate. Foloseam si netul din cand in cand, iar netul uneori mi-l bloca.
In prezent il deschid, introduc pinul si ecranul se lumineaza putin apoi se inchide iar.

Stiti sa-mi spuneti ce poate sa aiba si daca se mai poate repara? Si cam cat costa o reparatie?

1 răspuns:
| albertbrs a răspuns:

Problema este softul se poate repara din cate vad eu, funda te rog