| DomnulMuratura99 a întrebat:

Mi se blocheaza telefonul in timp ce ma joc/stau pe Instagram etc. il am de 7luni (iphone 7)

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Presupun ca inca mai ai garantie.
Ia-ti un Samsung ca alternativa. Eu doar de la ei am telefoane si sunt destul de multumit, putin scumpe dar isi merita banii.

| gelu1970 a răspuns:

Ceva nu e in regula cu el. Nu sunt fan Apple insa 7 e un telefon fluid.
Reseteaza setarile telefonului. actualizeaza telefonul, elibereaza memorie. Daca nici asa nu merge incearca reset total al telefonului.
Si ca ultima alternativa mergi cu el la Apple.
Pe viitor opteaza pentru alta marca.